blog

Proponujemy Państwu doskonałą możliwość miłego spędzenia wolnego czasu !!!
W sam raz na długie, dżdżyste wieczory i nie nastrajające poranki okresu jesienno-zimowego !!!

W naszym Centrum Tenisowym „ROKO” znajdziecie Państwo receptę na udane przeżycie tego czasu, u nas słońce świeci przez cały rok !!!

Mamy do zaoferowania Państwu 4 PERFEKCYJNE, KRYTE, KORTY TENISOWE!!!, z doskonałą nawierzchnią TOP-SLIDE firmy SCHOEPP SPORTBODEN G.M.B.H.

Nawierzchnia jest bezpieczna dla grającego, odpowiedni poślizg zapewnia specjalny granulat PERFECT-GLIDE, dodawany w ilości 500g/m2. Korty posiadają nowoczesny system oświetlenia, ogrzewania i wentylacji, zapewniający nieosiągalny dotychczas  komfort gry.

Poza tenisem mamy do zaoferowania Państwu również możliwość gry w BADMINTONA . Jeden z kortów przystosowany jest do uprawiania tej coraz bardziej popularnej  dyscypliny sportu . Mamy do Państwa dyspozycji   2 BOISKA DO BADMINTONA!!!
Po tym jakże przyjemnym wysiłku proponujemy Państwu skorzystanie z naszego GABINETU ODNOWY BIOLOGICZNEJ , gdzie znajdują się: SAUNA FIŃSKA, ŁAŹNIA PAROWA, oraz BIO SAUNA

Po takim ukojeniu duszy i ciała, rozpalone pragnienie ugasić możecie Państwo w MINI-BARZE, gdzie w miłej i przytulnej atmosferze można będzie „powrócić” do szarej , jesiennej rzeczywistości i … odliczać czas do ponownego odwiedzenia naszego Centrum …

Obiekt nasz dysponuje oczywiście przebieralniami wyposażonymi w kabiny prysznicowe, toalety, do Państwa dyspozycji jest SEJF, oraz TERMINAL HOT-SPOT, zapewniający darmowy dostęp do Internetu na terenie całego ośrodka !!! W naszym SKLEPIKU możecie nabyć Państwo wszystko co potrzebne jest do gry, służymy również wynajmem rakiet, serwisem . Naszą misją jest zapewnienie Państwu maximum przyjemności jaką dostarcza gra w Tenisa i obcowanie z nim.

Dla chcących poznać arkana gry w tenisa lub badmintona , lub przypomnieć je sobie , mamy do dyspozycji doskonałą kadrę trenerską.
Przed obiektem do Państwa dyspozycji znajduje się monitorowany parking .

Oczekiwanie na swojego partnera czy też „pociechę” uprzyjemni Państwu doskonała kawa z kawałkiem domowego wypieku…


Bliskość Galerii „Pasaż Świętokrzyski” (około 200m) powoduje, że zakupy nie muszą już być zmorą dla całej rodziny …, ta jej część, która nie koniecznie lubi wałęsać się po sklepach może w tym czasie… odwiedzić nasze Centrum.

Nasz ośrodek przystosowany jest dla potrzeb niepełnosprawnych!

 
 
  • Tags